Neden Biz?

Kaleci antrenörleri olarak kalecilik kariyerimiz boyunca Dünyanın en gelen statlarında en üst düzey organizasyonlarda (şampiyonlar ligi, UEFA Avrupa ligi, Milli takım şampiyonaları elemeleri vb. ) görev yapma şansı bulduk. Bu organizasyonların bize kattığı değerlerle Avrupa ve dünyadaki değişen ve gelişen kalecilik anlayışının nelere ihtiyaç duyduğuyla ilgili gözlem yapma fırsatı bulduk. Türkiye’nin en üst düzey teknik direktörleriyle çalışma imkanı bularak da teknik direktörün ve takımın kaleciden neler beklediği konusunda fazlasıyla tecrübe sahibi olduk.

Ülkemizde şu an kaleci eğitimi konusunda yapılan çalışmaların ne kadar kısıtlı olduğunu ve bir yerde tıkandığını gördüğümüz zaman, Sahip olduğumuz bu değerleri ülkemizin kaleci ve kaleci adaylarıyla buluşturmak adına var olan bu büyük beceri ve bilgi eksikliğini kapatmaya geldik.

Profesyonel spor kulüplerimizde dahi bu kariyere, bilgi ve donanıma (UEFA A KALECİ, UEFA B, TFF Çocuk Futbolu Antrenörlüğü, antrenörlük belgelerine ve Akademisyenlik kariyerine) sahip antrenör grubu bulunmamaktadır.

Siz de kalecilik hayallerinizi, kariyer hedeflerinize dönüştürmek ve eğlenirken öğrenmek istiyorsanız Number One GK Kaleci akademisi size bir telefon kadar yakın. Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz…